Movies
Ratings
179
Taken 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0