Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
JungleRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 5.0