Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0