Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
FrankRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0