Series
Ratings
153
WATER BOYSRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0