Movies
Ratings
105
Thread of LiesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
LincolnRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0