Movies
Ratings
347
The Green KnightRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
CustodyRated ★ 5.0
MacbethRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
March Comes In Like a Lion 2Rated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0