Titles you rated
SkinsRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5