Titles you rated
Men of HonorRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 3.0
Major LeagueRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0