Titles you rated
The WhistleblowerRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 0.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0