Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0