Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5- ザ・タイ タニックRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5