Series
Ratings
97
RememberRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 2.5
Endless LoveRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- Family's HonorRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5