Movies
Ratings
319
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0