Movies
Ratings
100
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0