Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0