Series
Ratings
17
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0