Movies
Ratings
937
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
The Greatest HitsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5
LucaRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0