Series
Ratings
29- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 2.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 2.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
DamagesRated ★ 4.5
DamagesRated ★ 4.5
DamagesRated ★ 4.5- DamagesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 2.5
- 원피스 3기Rated ★ 2.5
- 원피스 5기Rated ★ 2.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0