Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5