Movies
Ratings
100
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- Chained GirlsRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
TumbleweedRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0