Movies
Ratings
115
City of JoyRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0