Movies
Ratings
703
The RevenantRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
SwordsmanRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 2.5
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
Patlabor: The MovieRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0