Titles you rated
BarbieRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
AniaraRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 0.5
VivariumRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0