Titles you rated
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0