Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0