Movies
Ratings
589
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5