Series
Ratings
24
Money FlowerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0