Movies
Ratings
501
SpectreRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 1.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5