Movies
Ratings
212
JumanjiRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
Handsome SiblingsRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0