Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Golden BowlRated ★ 5.0
Roosevelt GameRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0