Titles you rated
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
See You After SchoolRated ★ 3.0