Movies
Ratings
778
AshfallRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The VillagersRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0