Titles you rated
Ninja KamuiRated ★ 5.0
DororoRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Space Patrol LulucoRated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.5
Eromanga SenseiRated ★ 1.0
Fate/stay nightRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 2.0
Toradora!Rated ★ 4.0