Titles you rated
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 5.0
UmayonRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0- Pawn StarsRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0- Aesthetics of FermentationRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Wakako zake Season 5Rated ★ 2.0- 天 天和通りの快男児Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 5.0- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.5
- The Glorious Team BatistaRated ★ 5.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0