Titles you rated
ShrekRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0