Movies
Ratings
159
HopeRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 1.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0