Movies
Ratings
28
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0