Titles you rated
- The FrogRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
UndercoverRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5