Titles you rated
Darkest HourRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 0.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 0.5
Alien: CovenantRated ★ 0.5
12 StrongRated ★ 1.0
Wind RiverRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 0.5
Swing KidsRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5