Titles you rated
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0