Movies
Ratings
800
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0