Titles you rated
DexterRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5