Movies
Ratings
142
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Le ChefRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0