Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5