Movies
Ratings
168
Someone SpecialRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5