Series
Ratings
49
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0