Series
Ratings
644- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
My YouthRated ★ 1.5
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.0
- Good BoyRated ★ 3.0