Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0