Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0